Visos prekės

Impregnuota apdailinė mediena

Mūsų klimato sąlygos mediniams pastatams yra nepalankios, todėl siekiant džiaugtis gyvenimo kokybe mediniuose pastatuose, reikia statybai bei apdailai rinktis tinkamus medienos gaminius. Impregnuotą medieną reikia naudoti visada, kai mediena liečiasi su žeme ir vandeniu arba jei nėra apsaugota nuo oro sąlygų. Tokiomis sąlygomis medienos paviršiuje atsiranda pelėsių sporos ir grybai, kurie ardo medieną, mažina jos tūrį bei tankį ir pūdo medį. Jei yra kondensacijos, drėgmės galimybė, jums reikalinga impregnuota mediena. Impregnavimui geriausiai tinka pušies mediena, nes dėl pušies medienos sandaros ypatumo, ji praleidžia impregnavimo medžiagą giliai į vidų.

Siūloma impregnuota mediena gaminama iš kruopščiai parinktų pušų ir eglių. Žaliava apdorojama chromo ir arseno neturinčia, aplinkai nekenksminga medienos apsaugos priemone.

Tokiu būdu apdorota mediena yra nekenksminga žmonėms, gyvuliams ir augalams.

Geriausiai impregnuojama pušies mediena. Dėl pušies ląstelių sienelių sandaros ypatumo ji giliai į vidų praleidžia impregnavimo medžiagą. Medienos drėgnumas turi būti ne didesnis kaip 28%, kad vanduo nesipriešintų impregnavimo medžiagos skverbimuisi. Impregnuojant medieną naudojamos Tanalith E medienos apsaugos priemonės. Tanalith E tai vandens pagrindu sukurtas medienos impregnavimo chemikalas, kurio sudėtyje yra vario junginių ir organinių biocidų (azolių). Tanalith E sudėtyje nėra arseno ir chromo junginių. Impregnuota mediena apsaugota nuo grybelinio poveikio bei kenksmingų vabzdžių, taip pat sąlytyje su žeme. Impregnuota mediena tinka naudoti terasoms, sodo baldams, prieplaukų tilteliams, žaidimo aikštelių elementams ir daugeliui kitų lauko sąlygomis naudojamų medinių konstrukcijų.

Parduodama impregnuota mediena, kurios impregnavimo klasė yra HC3.

HC3 impregnuotos medienos naudojimo sritys:

  • Prieplaukų tilteliai;
  • Tvoros stulpai bei statiniai;
  • Lauko baldai;
  • Terasinės lentos;
  • Vartai ir aptvarai;
  • Triukšmo barjerai;
  • Vidiniai kiemai;
  • Pavėsinės;
  • Gėlių dėžės;
  • Smėlio dėžės ir t. t.

Impregnuota Apdailinė Mediena Super Kaina
BrėžinysProfilisMedžio rūšisSkerspjūvis, mmDengiamas plotasPaviršiaus apdorojimas
Impregnuota Apdailinė Mediena Super KainaPHLPušis/Eglė28×9595obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super KainaPHLPušis/Eglė28×120120obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super KainaSHPušis/Eglė21×9595obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super KainaSHPPušis/Eglė45×9595obliuota
Impregnuota Apdailinė Mediena Super KainaSHPPušis/Eglė45×145145obliuota

Ilgio intervalas 3,0 – 6,0 m.

Impregnuota mediena parduodama jau paruošta vartojimui, tad įsigiję šiuos gaminius numatytus darbus galėsite pradėti iškart.

SANDĖLIUOJAME:

DŽIOVINTA OBLIUOTA 45×70 C 24 Giluminio impregnavimo Ilgis 6 metrai
45×95 C 24
45×145 C 24
45×195 C 24
45×245 C 24
Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.