dvigubo pjovimo mediena stambiu matmenu.jpg kuolai-kaina pakalimo lentutes akcija 15 00.jpg c24 stipruminio gradavimo kalibruota mediena akcija 30 lauko dailylentes akcija 15 obliuoti tasai.jpg lauko dailylente rombas impregnuota mediena impregnuota mediena uz puse kainos terasos lentos neimpregnnuotos.jpg dvigubo pjovimo mediena obliuota mediena statybiniai taseliai pirties dailylente pirties gultas liepa 2 klases mediena akcija mediena su fsc sertifikatu medienos profiliai sibiro maumedzio terasa akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos b rusis akcija

Medinės Sijos

Vienas iš mūsų parduodamų produktų yra klijuotos medienos sijos - apkrovą laikančios (atraminės) konstrukcijos, sudarytos iš 16-40 mm storio aukšto techninio lygio klijuotos medienos plokštelių (lamelių).

Mūsų parduodamos klijuotos medienos drėgmė yra 12% +/- 2%, stiprumo klasės GL24/BS11, GL28/BS14, GL32/BS16.

Siekdami patenkinti įvairius klientų poreikius, galime pasiūlyti įvairaus pločio, aukščio ir formos gaminius. Dėl savo stabilumo, gerų medžio stiprumo verčių ir įvairių matmenų, mūsų parduodami produktai yra ideali statybinė medžiaga net ir ilgoms bei sudėtingesnių sprendimų reikalaujančioms atraminėms konstrukcijoms.

Klijuotos medienos privalumai:

Ekologiška;                 Lengva, stipri ir stabili;                   Daugybė skirtingų formų ir matmenų;

Atspari ugniai;           Atspari agresyvioje aplinkoje;       Gerai atrodo, todėl tinka interjerams

Masyvios medienos sijos (KVH) – tai sijos sujungtos ilgiu. Dėka ypatingo pjovimo būdo ir techninio džiovinimo proceso, šios sijos pasižymi ypatingu matmenų stabilumu ir gali būti naudojamos bet kurio pastato konstrukcijoje. Jų ilgis – iki 18 m. Paprastai gaminamos iš pušies ar maumedžio, jos gali būti naudojamos tiek matomam, tiek nematomam naudojimui nes yra dailiai nuobliuotos.

Techniniai parametrai:
Drėgmė – 12 – 15% +/- 2-3%;

Stiprumo klasės: C24, C28.

Plotis – 40 – 10 mm, aukštis – 50 – 240 mm, ilgis – iki 18 m.

Kita mūsų parduodamos klijuotos medienos gaminių rūšis yra sijos, suklijuotos iš dviejų arba trijų tašų. Tai spygliuočių medžių klijuotos medienos gaminiai, kuriuos sudaro dvi arba trys suklijuotos vienodo skerspjūvio lentos, skirtos didesniems ir stabilesniems skerspjūviams. Jos dažnai vadinamos DUO/TRIO sijomis.

DUO/TRIO sijos dažniausiai naudojamos statybose, kuriose keliami itin aukšti kokybės ir formos stabilumo reikalavimai. Taip pat, kaip ir masyvios medienos sijos, DUO/TRIO naudojamos ten, kur reikia stabilumo esant nepastoviai klimatinei situacijai, pvz., ten, kur dažnai siaučia stiprūs vėjai.

Mediena dažniausiai būna eglė, pušis arba maumedis.

Techniniai parametrai:

Drėgmė – 12% +/-2%.

Plotis – 80 – 240 mm, aukštis – 100 – 240 mm, ilgis – iki 18 m.