Visos prekės

Medinės sijos

Vienas iš mūsų parduodamų produktų yra klijuotos medienos sijos – apkrovą laikančios (atraminės) konstrukcijos, sudarytos iš 16-40 mm storio aukšto techninio lygio klijuotos medienos plokštelių (lamelių).

Mūsų parduodamos klijuotos medienos drėgmė yra 12% +/- 2%, stiprumo klasės GL24/BS11, GL28/BS14, GL32/BS16.

Siekdami patenkinti įvairius klientų poreikius, galime pasiūlyti įvairaus pločio, aukščio ir formos gaminius. Dėl savo stabilumo, gerų medžio stiprumo verčių ir įvairių matmenų, mūsų parduodami produktai yra ideali statybinė medžiaga net ir ilgoms bei sudėtingesnių sprendimų reikalaujančioms atraminėms konstrukcijoms.

Klijuotos medienos privalumai:

  • Ekologiška;
  • Lengva, stipri ir stabili;
  • Daugybė skirtingų formų ir matmenų;
  • Atspari ugniai;
  • Atspari agresyvioje aplinkoje;
  • Gerai atrodo, todėl tinka interjerams.

Masyvios medienos sijos (KVH) – tai sijos sujungtos ilgiu. Dėka ypatingo pjovimo būdo ir techninio džiovinimo proceso, šios sijos pasižymi ypatingu matmenų stabilumu ir gali būti naudojamos bet kurio pastato konstrukcijoje. Jų ilgis – iki 18 m. Paprastai gaminamos iš pušies ar maumedžio, jos gali būti naudojamos tiek matomam, tiek nematomam naudojimui nes yra dailiai nuobliuotos.

Techniniai parametrai:
Drėgmė – 12 – 15% +/- 2-3%;

Stiprumo klasės: C24, C28.

Plotis – 40 – 10 mm, aukštis – 50 – 240 mm, ilgis – iki 18 m.

Kita mūsų parduodamos klijuotos medienos gaminių rūšis yra sijos, suklijuotos iš dviejų arba trijų tašų. Tai spygliuočių medžių klijuotos medienos gaminiai, kuriuos sudaro dvi arba trys suklijuotos vienodo skerspjūvio lentos, skirtos didesniems ir stabilesniems skerspjūviams. Jos dažnai vadinamos DUO/TRIO sijomis.

DUO/TRIO sijos dažniausiai naudojamos statybose, kuriose keliami itin aukšti kokybės ir formos stabilumo reikalavimai. Taip pat, kaip ir masyvios medienos sijos, DUO/TRIO naudojamos ten, kur reikia stabilumo esant nepastoviai klimatinei situacijai, pvz., ten, kur dažnai siaučia stiprūs vėjai.

Mediena dažniausiai būna eglė, pušis arba maumedis.

Techniniai parametrai:

Drėgmė – 12% +/-2%.

Plotis – 80 – 240 mm, aukštis – 100 – 240 mm, ilgis – iki 18 m.

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.