impregnuota mediena akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija terasos lentos akcija 2 rusis c24 mediena akcija c18 mediena akcija nemokamas pristatymas medienai akcija sibiro maumedzio terasa akcija juodalksnio dailylentes pirciai akcija drebules dailylentes akcija

Terasos Lentos, Terasinės Lentos

Didėjant vidutinei metinei temperatūrai ir daugeliui gyvenamųjų namų šeimininkų iš naujo atrandant sąlyčio su gamta malonumą, didėja ir terasų populiarumas. Terasa yra puiki vieta tiek privačių namų, tiek kotedžų savininkams, tačiau itin svarbu, kad terasos grindims būtų panaudotos kokybiškos terasinės lentos.

Vienas iš mūsų parduodamos impregnuotos medienos gaminių ir yra terasinės lentos. Jų mediena yra impregnuojama, todėl bus atspari nepalankioms Lietuvos klimato sąlygoms. Mediena apdorojama specialiomis, kenksmingo poveikio aplinkai neturinčiomis medžiagomis, todėl lentos ne tik atsparios sporoms ar grybeliui, bet ir nekensmingos gyviems organizmams.

Mūsų parduodamos terasinės lentos pagamintos iš spygliuočių medienos – eglės ir pušies. Savo savybių dėka ši mediena puikiai įsileidžia impregnavimo medžiagą, yra lengva ir stipri, o montavimas – paprastas ir patogus. Jei mėgstate meistrauti, terasą įsirengti galite ir patys, naudodamiesi mūsų pateikiamomis instrukcijomis.

Terasa yra puikus būdas padidinti naudingą namo plotą ir pagražinti aplinką ar išlyginti nelygų paviršių, tačiau siekiant išvengti problemų dėl medienos puvimo ar deformacijos. Skaičiuojant kiek terasinių lentų reikės pageidaujamam terasos plotui, reikėtų nepamiršti, kad tarp lentų turi būti paliktas iki 10 mm tarpas – taip keičiantis sezonui ir oro sąlygoms lentos galės natūraliai judėti, bus kur nubėgti vandeniui, o pačios lentos bus ventiliuojamos. Rekomenduojamas ir nedidelis terasos nuolydis nuo namo pusės, kad lentos lengviau džiūtų. Mūsų parduodamos terasinės lentos obliuojamos, todėl išklojus terasą, ja galima iškart vaikščioti. Dažyti terasinių lentų nebūtina, pakanka impregnuoti ir laikytis tam tikrų montavimo reikalavimų, siekiant, kad terasinės lentos tarnautų ilgai.

Mūsų parduodamos terasinės lentos dėl įmonės viduje nustatytų reikalaivimų yra kruopščiai tikrinamos prieš parduodant, todėl klientams siūlome tik aukštos kokybės lentas, galinčias papuošti kiekvieną terasą.