Visos prekės

Termiškai apdorota mediena

„Stora Enso ThermoWood” yra patikimas pasirinkimas ten, kur aplinkos sąlygos yra nepalankios. Mediena yra apdorojama patentuotu terminio apdorojimo metodu, kurio eigoje medienos savybės tampa stabilios. Gamybos procesas yra draugiškas aplinkai: jo metu naudojami tik vandens garai ir karštis, o galutiniame produkte nėra nuodingų cheminių medžiagų, todėl medžiaga nekenkia net ir alergiškiems žmonėms. Terminio apdorojimo pagalba medienai yra suteikiamos tropinei medienai būdingos savybės, tokios kaip, pvz., atsparumas oro sąlygoms bei labai geras matmenų stabilumas.

Termiškai Apdorota Mediena

Terminis apdorojimas

  • pagerina medienos matmenų stabilumą;
  • sumažina medienos jautrumą drėgmei ir deformaciją;
  • padidina medienos atsparumą oro sąlygoms;
  • pagerina natūralų medienos atsparumą pūvimui;
  • sumažina medienos lenkimo jėgas;
  • natūrali medienos spalva pasidaro tamsesnė.

ThermoWood gaminių gamybos procesui keliami griežti reikalavimai. Gaminiai turi išduotą KOMO kokybės sertifikatą, jie yra gaminami pagal ISO 9001 standarto reikalavimus.

ThermoWood gaminiai

Išorės dailylentės

UYL 21 x 138

Termiškai Apdorota Mediena

Terasa

PHL 27×95/120

Termiškai Apdorota Mediena
Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.