impregnuota mediena akcija 2 klases mediena akcija statybines medienos akcija terasos lentos akcija mediena su fsc sertifikatu c24 mediena akcija c18 mediena akcija nemokamas pristatymas medienai akcija sibiro maumedzio terasa akcija juodalksnio dailylentes pirciai akcija drebules dailylentes akcija

Termiškai Apdorota Mediena

Termiškai Apdorota Mediena

„Stora Enso ThermoWood" yra patikimas pasirinkimas ten, kur aplinkos sąlygos yra nepalankios. Mediena yra apdorojama patentuotu terminio apdorojimo metodu, kurio eigoje medienos savybės tampa stabilios. Gamybos procesas yra draugiškas aplinkai: jo metu naudojami tik vandens garai ir karštis, o galutiniame produkte nėra nuodingų cheminių medžiagų, todėl medžiaga nekenkia net ir alergiškiems žmonėms. Terminio apdorojimo pagalba medienai yra suteikiamos tropinei medienai būdingos savybės, tokios kaip, pvz., atsparumas oro sąlygoms bei labai geras matmenų stabilumas.

Terminis apdorojimas

  • pagerina medienos matmenų stabilumą
  • sumažina medienos jautrumą drėgmei ir deformaciją
  • padidina medienos atsparumą oro sąlygoms
  • pagerina natūralų medienos atsparumą pūvimui
  • sumažina medienos lenkimo jėgas
  • natūrali medienos spalva pasidaro tamsesnė

ThermoWood gaminių gamybos procesui keliami griežti reikalavimai. Gaminiai turi išduotą KOMO kokybės sertifikatą, jie yra gaminami pagal ISO 9001 standarto reikalavimus.

ThermoWood gaminiai

Išorės dailylentės

UYL 21 x 138

Termiškai Apdorota Mediena

Terasa

PHL 27x95/ 120

Termiškai Apdorota Mediena